Startovka kategorie                                         29. 5. 2014 22:54:01
                    6. CP MTBO -  klasická trat - Bílá Skála
===ČSOS-ZUP=======================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Startovka kategorie: M14         7.2km    0m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                          118.00    
  2 Hruška Tomáš             A-team NOVO Bruntál  ABR0001 C  232518 121.00    
  3 Humlíček Tomáš           KOB Start Blansko    SBK0101 C  410349 124.00    
  4 Vakant                                                          127.00    
  5 Kroc Kryštof             GIGANT Orienteering  VIV0100 C   53377 130.00    
  6 Vakant                                                          133.00    
 
Startovka kategorie: M17        13.1km    0m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                          122.00    
  2 Hašek Jan                KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0001 C 2060400 125.00    
  3 Vakant                                                          128.00    
  4 Háp Ondřej               GHOST RUBENA racing  XHK9702 C  336739 131.00    
  5 Vakant                                                          134.00    
  6 Kanta Martin             PARDUBICE BIKERS     XPU9705 C  425577 137.00    
 
Startovka kategorie: M20        18.7km    0m 20k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1 Charvát Jan              OOS TJ Spartak Vrchl VRL9601 A  331346 123.00    
  2 Muller Matej             ŠK VAZKA Bratislava  VBA9601 A  876001 126.00    
  3 Ludvík Matyáš            TJ Stadion Nový Bor  STB9801 A  682362 129.00    
  4 Princ Matyáš             SK Technik České Bud TCB9501 C  361951 132.00    
  5 Horák Jan                KOB Děčín            LDC9800 A 7404404 135.00    
  6 Šňupárek Václav          SKOB Zlín            TZL9548 E  886607 138.00    
  7 Mišoň Matěj              SK SNS Smržovka      SMR9801 C 7201762 141.00    
  8 Petr Pavel               Slavia Liberec orien VLI9400 C    8288 144.00    
  9 Vakant                                                          147.00    
 10 Vakant                                                          150.00    
 
Startovka kategorie: M21A       18.7km    0m 20k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------
  1 Šenk Petr                ŠK VAZKA Bratislava  VBA8001 A 2045151   0.00    
  2 Odvody Zdeněk            PARDUBICE BIKERS     XPU8206 A  828384   2.00    
  3 Fajtl Jaroslav           KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM9001 A  515439   4.00    
  4 Moravec Štěpán           OK Jihlava           SJI8101 A  897347   6.00    
  5 Švarcbach Michal         OOB TJ Sokol Kostele KNC7001 A   51395   8.00    
  6 Haničák Tomáš            Dynamo Malá Skála    DMS7700 A  416111  10.00    
  7 Kříž Libor               GHOST RUBENA racing  XHK7804 A  780722  12.00    
  8 Polák Jaroslav           OK Chrastava         CHA7500 A 7201775  14.00    
  9 Husák Václav             GHOST RUBENA racing  XHK7702 A 1007527  16.00    
 10 Schwab David             KOS TJ Tesla Brno    TBM7401 A 1700079  18.00    
 11 Vakant                                                           20.00    
 12 Musil Pavel              TJ Sportcentrum Jičí SJC7705 A  995817  22.00    
 13 Cerman Lukáš             Dynamo Malá Skála    DMS8100 A 7003040  24.00    
 14 Vakant                                                           26.00    
 15 Urválek Jan              SK Technik České Bud TCB8101 A 2032165  28.00    
 16 Vakant                                                           30.00    
 17 Novák Libor              SK OK 24 Praha       OKP9100 A  426348  32.00    
 18 Horák Martin             KOB Děčín            LDC7100 A 7000004  34.00    
 19 Vakant                                                           36.00    
 20 Štáfek Pavel             SMS Team Kladno      SKL7401 A  236502  38.00    
 21 Beránek Jan              KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM7202 B  887603  40.00    
 22 Zicha Jiří               SKOB Zlín            TZL7733 A   51609  42.00    
 23 Drobník Lukáš            TJ Sportcentrum Jičí SJC8500 A    9904  44.00    
 24 Pařízek Petr             SK SNS Smržovka      SMR7001 A    8253  46.00    
 25 Rejholec Michal          OK Jiskra Nový Bor   BOR7412 A    8518  48.00    
 26 Šňupárek Ondřej          SKOB Zlín            TZL6949 A  888617  50.00    
 27 Karlík Michal            GIGANT Orienteering  VIV8000 A 2025358  52.00    
 28 Tošner Michal            KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM7803 A  301412  54.00    
 29 Müller Pavel             Jehlanka Team        JEP7900 A  336798  56.00    
 30 Vakant                                                           58.00    
 31 Mikan Albert             VŠTJ Ekonom Praha    EKP8606 A 2031357  60.00    
 32 Schwab Martin            KOS TJ Tesla Brno    TBM8101 A  416018  62.00    
 33 Vítek Jan                USK Praha            VSP8100 A 7200581  64.00    
 34 Vakant                                                           66.00    
 35 Putík Jiří               Slavia Liberec orien VLI7505 A  682119  68.00    
 36 Pavlík Radek             A-team NOVO Bruntál  ABR6849 A  920658  70.00    
 37 Wohanka Pavel            OOS TJ Spartak Vrchl VRL7501 A 2300842  72.00    
 38 Fukátko Petr             PARDUBICE BIKERS     XPU8503 A    9317  74.00    
 39 Šmahel David             KOS TJ Tesla Brno    TBM7407 A  899168  76.00    
 40 Lukavec Petr             SK SNS Smržovka      SMR7800 A  887930  78.00    
 41 Medlík Jan               LKT 80 Šumperk       TSU8246 C   52567  80.00    
 42 Buriánek Vojta           SK SNS Smržovka      SMR7801 A  426395  82.00    
 43 Tománek Otakar           Slavia Liberec orien VLI8300 A  920698  84.00    
 44 Kolář Rudolf             A-team NOVO Bruntál  ABR6301 A  920687  86.00    
 45 Sedláček Petr            LKT 80 Šumperk       TSU8109 A  336751  88.00    
 46 Urban Jan                KOB Start Blansko    SBK7537 A 1919191  90.00    
 47 Hons Lukáš               PARDUBICE BIKERS     XPU8005 A 7800109  92.00    
 48 Ticháček Radek           TJ Sportcentrum Jičí SJC7801 A    9978  94.00    
 49 Faltejsek Lukáš          PARDUBICE BIKERS     XPU7725 A  339048  96.00    
 50 Hruška Miloš             A-team NOVO Bruntál  ABR7501 A 7201199  98.00    
 
Startovka kategorie: M21B       16.1km    0m 17k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------
  1 Sochor Jan               KOB Start Blansko    SBK6922 B 1007541   1.00    
  2 Žák Pavel                A-team NOVO Bruntál  ABR7600 B 7003003   4.00    
  3 Urbaník Robert           Slavia Liberec orien VLI7002 B    8292   7.00    
  4 Buchtík Aleš             PELL’S MTBO TEAM     XBM8201 B  361918  10.00    
  5 Kadlec Jan               OK Jihlava           SJI8306 B 2073707  13.00    
  6 Vakant                                                           16.00    
  7 Hodoň Miroslav           GIGANT Orienteering  VIV8100 B   53882  19.00    
  8 Vakant                                                           22.00    
  9 Humlíček Aleš            KOB Start Blansko    SBK7539 B  609906  25.00    
 10 Plíhal Tomáš             OK Jihlava           SJI8509 B 1700080  28.00    
 11 La Carbonara Claudio     KOS TJ Tesla Brno    TBM7337 B  416206  31.00    
 12 Šimek Petr               SK Radioklub Blansko RBK8444 B  301023  34.00    
 13 Vakant                                                           37.00    
 14 Šafek Jiří               KOB Start Blansko    SBK7621 B   53206  40.00    
 15 Buchtík Ondřej           Slavia Liberec orien VLI8101 B 2042525  43.00    
 16 Boudný Jan               OK Sparta Praha      SCP7417 B   51773  46.00    
 17 Jánoška Tomáš            TJ Rapid Bratislava  RBA9301    307368  49.00    
 18 Vakant                                                           52.00    
 19 Bartoš Marián            USK Praha            VSP8201 B  887933  55.00    
 20 Šafář Jan                OK 99 Hradec Králové PHK7700 B 1700078  58.00    
 21 Meier Milan              Slavia Liberec orien VLI7301 B 7003010  61.00    
 22 Ančic  Ľuboš             ŠK VAZKA Bratislava  VBA8101 B 2051950  64.00    
 23 Tesař Daniel             KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM8203 B  434814  67.00    
 24 Dzik Martin              GIGANT Orienteering  VIV7600 B 2019231  70.00    
 25 Tomeček Karel            LKT 80 Šumperk       TSU8300 B    8905  73.00    
 26 Čermák Daniel            VŠTJ Ekonom Praha    EKP7510 B 7003028  76.00    
 27 Jirásek Aleš             PARDUBICE BIKERS     XPU7601 B  997601  79.00    
 28 Vakant                                                           82.00    
 29 Štemberg Milan           VŠTJ Ekonom Praha    EKP8608 B 2067963  85.00    
 30 Vakant                                                           88.00    
 31 Gebas Miroslav           PELL’S MTBO TEAM     XBM8102 B    9365  91.00    
 32 Kratochvíl Karel         A-team NOVO Bruntál  ABR7001 B 7202579  94.00    
 33 Horák Pavel              USK Praha            VSP7200 B  981850  97.00    
 34 Boček Milan              KOS TJ Tesla Brno    TBM9228 B 2019217 100.00    
 35 Jirásek Milan            USK Praha            VSP7403 B   51747 103.00    
 36 Kabáth David             KOB Start Blansko    SBK8433 B    8871 106.00    
 
Startovka kategorie: M21C       13.1km    0m 15k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------
  1 Pastuszek Filip          SKOB Zlín            TZL7731 C  416046  17.00    
  2 Kužel Tomáš              VŠTJ Stavební fakult FSP7610 C  515098  20.00    
  3 Vakant                                                           23.00    
  4 Tomeš Radim              SKOB Zlín            TZL7849 C  331606  26.00    
  5 Cerhák Michal            KOB Start Blansko    SBK8228 C 1982119  29.00    
  6 Otoupalík Jan            KOS TJ Tesla Brno    TBM7123 C   53116  32.00    
  7 Farka Petr               Neregistrovaní       NNN9999    301018  35.00    
  8 Paulíček Jiří            OK Jihlava           SJI7727 C  416164  38.00    
  9 Vakant                                                           41.00    
 10 Červinka Jan             SK OK 24 Praha       OKP8901 C  303940  44.00    
 11 Polášek Radek            KOS TJ Tesla Brno    TBM8008 C 2067203  47.00    
 12 Vakant                                                           50.00    
 13 Žemlička Jan             PARDUBICE BIKERS     XPU8303 C    9283  53.00    
 14 Malý Martin              KOS TJ Tesla Brno    TBM7610 C  320128  56.00    
 15 Ševčík Matěj             VŠTJ Ekonom Praha    EKP7908 C 2073671  59.00    
 16 Nedopílek David          TJ Švýcárna          SVR7600 C 1403430  62.00    
 17 Rauch Stanislav          KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM8201 C  887624  65.00    
 18 Švadlena Pavel           K.O.B. Choceň        CHC7502 C 2011854  68.00    
 19 Vakant                                                           71.00    
 20 Hečko Michal             SKOB Zlín            TZL7749 C  246846  74.00    
 21 Peths Jakub              A-team NOVO Bruntál  ABR8402 C   52632  77.00    
 22 Henek Michal             SK Radioklub Blansko RBK8605 C  515193  80.00    
 23 Šmíd Ivo                 TJ Sportcentrum Jičí SJC7707      9893  83.00    
 24 Havlůj František         USK Praha            VSP8308 C  889278  86.00    
 25 Hegner Lukáš             OK Lokomotiva Plzeň  LPM8104 C  446347  89.00    
 26 Vakant                                                           92.00    
 27 Maňásek Josef            TJ Švýcárna          SVR7700 C 1403422  95.00    
 
Startovka kategorie: M21E       24.9km    0m 24k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------
  1 Rygl Miroslav            KOS TJ Tesla Brno    TBM7205 E  995866  20.00    
  2 Urban Miroslav           Dynamo Malá Skála    DMS7900 E  438621  23.00    
  3 Jalový Milan             SK Radioklub Blansko RBK8347 E  980373  26.00    
  4 Hons Miši                SK SNS Smržovka      SMR7700 E    8268  29.00    
  5 Bogar František          OK Jiskra Nový Bor   BOR8904 E  897369  32.00    
  6 Štěpánek Martin          KOS TJ Tesla Brno    TBM7327 E  888616  35.00    
  7 Vakant                                                           38.00    
  8 Kurz Pavel               VŠTJ Ekonom Praha    EKP7408 E 2042503  41.00    
  9 Bouchal Jiří             KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM8449 E  995860  44.00    
 10 Klimo Thomas             OLT Transdanubien    21A7900   7903100  47.00    
 11 Hora Vojtěch             USK Praha            VSP8301 E 1006283  50.00    
 12 Kouřimský Jan            SKOB Slaný           SLA7200 E  515495  53.00    
 13 Graubner Jan             SKOB Zlín            TZL8236 E 1400430  56.00    
 14 Prošek Michal            OK Jihlava           SJI7823 E  888644  59.00    
 15 Vala Radek               A-team NOVO Bruntál  ABR8401 E 9005228  62.00    
 16 Bureš Pavel              PELL’S MTBO TEAM     XBM7549 E  416112  65.00    
 17 Merenus Štěpán           VŠTJ Ekonom Praha    EKP8401 E 1984420  68.00    
 18 Les Martin               KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM7906 E 7200317  71.00    
 19 Sajal Martin             VŠTJ Ekonom Praha    EKP7803 E 9005230  74.00    
 20 Nemet Michal             OK Jiskra Nový Bor   BOR9705 E    8425  77.00    
 21 Vanka Petr               SK OK 24 Praha       OKP6801 E  887947  80.00    
 22 Peths Matěj              A-team NOVO Bruntál  ABR8501 E  888642  83.00    
 23 Pucherna Eduard          SK SNS Smržovka      SMR7401 E  981824  86.00    
 24 Čully Andrej             ŠK VAZKA Bratislava  VBA9501 E  307297  89.00    
 25 Jašek Petr               A-team NOVO Bruntál  ABR7601 E 7003007  92.00    
 26 Pospíšek Marek           KOS TJ Tesla Brno    TBM8907 E 7003031  95.00    
 27 Ludvík Vojtěch           TJ Stadion Nový Bor  STB9301 E 9005136  98.00    
 28 Laciga Radek             USK Praha            VSP8200 E 7003030 101.00    
 29 Ševčík Martin            KOS TJ Tesla Brno    TBM7632 E  515062 104.00    
 30 Svoboda Honza            SK SNS Smržovka      SMR7901 E  995876 107.00    
 31 Rygl Jaroslav            KOS TJ Tesla Brno    TBM7044 E  501884 110.00    
 32 Lauerman Jan             OK Jihlava           SJI7419 E  886813 113.00    
 33 Tišnovský Martin         KOS TJ Tesla Brno    TBM9120 E 7201822 116.00    
 34 Hradil Jiří              SKOB Zlín            TZL8604 E 7201770 119.00    
 35 Stránský Vojtěch         SKOB TJ Sokol Kralup KPY9000 E 7201827 122.00    
 36 Jiran Jan                GHOST RUBENA racing  XHK7701 E  681855 125.00    
 37 Vakant                                                          128.00    
 38 Laciga Zdeněk            USK Praha            VSP5200 E 7003050 131.00    
 39 Staněk Tomáš             LKT 80 Šumperk       TSU9403 A  682111 134.00    
 40 Kopecký Pavel            USK Praha            VSP7800 E   49385 137.00    
 41 Uhmann Petr              KOS TJ Tesla Brno    TBM8307 E  899162 140.00    
 42 Obuškevič Jan            SK SNS Smržovka      SMR7000 E  896962 143.00    
 43 Kalina Miroslav          VŠTJ Ekonom Praha    EKP8211 E 7201206 146.00    
 44 Vakant                                                          149.00    
 45 Vakant                                                          152.00    
 
Startovka kategorie: M40 Long   16.0km    0m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1 Křeček Miroslav          KOB ZPV Prostějov    ZPV6213 C   52581   1.00    
  2 Seifert Jan              USK Praha            VSP6500 C  219293   4.00    
  3 Malátek Rastislav        ŠK VAZKA Bratislava  VBA7401 E  740212   7.00    
  4 Chaloupka Martin         OOB SK Chrast        CHT7301 C   52333  10.00    
  5 Háp Pavel                GHOST RUBENA racing  XHK7101 C    9395  13.00    
  6 Vakant                                                           16.00    
  7 Šňupárek Martin          PELL’S MTBO TEAM     XBM7107 C  232036  19.00    
  8 Toloch Alexandr          GIGANT Orienteering  VIV7000 C 2051543  22.00    
  9 Kunart Tomáš             GHOST RUBENA racing  XHK7205 C    9407  25.00    
 10 Štregl Tomáš             OOS TJ Spartak Vrchl VRL7406 C    8974  28.00    
 11 Skoupý Jan               GIGANT Orienteering  VIV7001 C 1007549  31.00    
 12 Vakant                                                           34.00    
 13 Venhoda Milan            OK Jihlava           SJI7104 E  681888  37.00    
 14 Linhart Aleš             GIGANT Orienteering  VIV7200 C  682358  40.00    
 15 Kubák Martin             SJH Jindřichův Hrade SJH7401   2061857  43.00    
 16 Král Jan                 PELL’S MTBO TEAM     XBM6903 C 7200328  46.00    
 17 Svoboda Ivan             SK SNS Smržovka      SMR6200 C  886815  49.00    
 18 Hanovec Petr             Slavia Liberec orien VLI7101 C    9849  52.00    
 19 Tišnovský Zdeněk         KOS TJ Tesla Brno    TBM6620 C 2031370  55.00    
 20 Kroc Dalibor             GIGANT Orienteering  VIV7400 A   53355  58.00    
 21 Mlynárik Peter           ŠK VAZKA Bratislava  VBA6501 C  876002  61.00    
 22 Král Jiří                LKT 80 Šumperk       TSU5941 C   52559  64.00    
 23 Princ David              SK Technik České Bud TCB6901 C  515069  67.00    
 24 Vakant                                                           70.00    
 25 Kunz Martin              GIGANT Orienteering  VIV7100 C  553435  73.00    
 26 Bogar Leoš               OK Jiskra Nový Bor   BOR6603 C  515014  76.00    
 27 Svoboda Radek            KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM6903    887628  79.00    
 28 Strejček Petr            KOS TJ Tesla Brno    TBM7228 B   53272  82.00    
 29 Klučár Daniel            RC&P TEAM Bratislava RCP7141 C 2051949  85.00    
 30 Náhlovský David          KOS TJ Tesla Brno    TBM6512 C  981830  88.00    
 31 Pažický Ľudovít          RC&P TEAM Bratislava RCP6941 C  211408  91.00    
 32 Vakant                                                           94.00    
 33 Novák Libor              SK OK 24 Praha       OKP6504 C  682084  97.00    
 34 Gryc Tomáš               KOS TJ Tesla Brno    TBM6903 C  995875 100.00    
 35 Mach Radovan             SK OK 24 Praha       OKP6605 C  981848 103.00    
 36 Novotný Petr             SKOB Zlín            TZL6601 C 2045204 106.00    
 37 Svoboda Petr             SKOB Slaný           SLA6803 C  995793 109.00    
 38 Hašek Ondřej             KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM6902 C  995835 112.00    
 39 Vakant                                                          115.00    
 
Startovka kategorie: M40 Short  13.1km    0m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1 Charvát Roman            OOS TJ Spartak Vrchl VRL6501 C  331343   0.00    
  2 Vakant                                                            3.00    
  3 Vakant                                                            6.00    
 
Startovka kategorie: M50        13.1km    0m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1 Flašar Jan               KOB Český Krumlov    KCK5701 C   49614  57.00    
  2 Dvorský Ilja             Neregistrovaní       6YC6100    416082  60.00    
  3 Vakant                                                           63.00    
  4 Janda Luboš              OOB SK Chrast        CHT6001 C  888637  66.00    
  5 Janský Jiří              TJ Lokomotiva Ingsta LBM5805 C   52005  69.00    
  6 Jánoška Jozef            TJ Rapid Bratislava  RBA5902 C  307364  72.00    
  7 Pšenička Miloslav        SK Technik České Bud TCB6101 C 2073741  75.00    
  8 Fajtl Jaroslav           KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM6001 C  887627  78.00    
  9 Vakant                                                           81.00    
 10 Čully Jan                ŠK VAZKA Bratislava  VBA5501 C  416743  84.00    
 11 Kiac Jiří                PARDUBICE BIKERS     XPU6305 C   51127  87.00    
 12 Vakant                                                           90.00    
 13 Pšenička Jiří            SK Technik České Bud TCB6301 C   52193  93.00    
 14 Ludvík Petr              TJ Stadion Nový Bor  STB5701 C  682361  96.00    
 15 Autrata Vlastimil        RC&P TEAM Bratislava RCP6041 C 2051944  99.00    
 16 Bartoš st. Marián        USK Praha            VSP5601 C    1449 102.00    
 17 Maennel Harald           OK Jiskra Nový Bor   BOR5501 C 1111255 105.00    
 18 Havlíček Ivo             OOB TJ Sokol Kostele KNC5800 C   51400 108.00    
 19 Pospíšek Zbyněk          KOS TJ Tesla Brno    TBM6007 C   53260 111.00    
 20 Vakant                                                          114.00    
 21 Tichý Martin             TJ OK Tolar Jindřich TJH6401     51929 117.00    
 22 Sluka Milan              Jehlanka Team        JEP6000 C   51725 120.00    
 
Startovka kategorie: M60        13.1km    0m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                          129.00    
  2 Jelínek Petr             SKOB Zlín            TZL4902   1396260 132.00    
  3 Procházka Jan            KOS TJ Tesla Brno    TBM4907 C  320135 135.00    
  4 Müller Petr              Jehlanka Team        JEP4800 C  361995 138.00    
  5 Vakant                                                          141.00    
  6 Nejedlý Petr             SKOB Zlín            TZL5101 C  416045 144.00    
 
Startovka kategorie: Open Long  21.9km    0m 22k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1 Beran Pavel              SJH Jindřichův Hrade SJH7801   2061793           
  2 Mišoň Pavel              SK SNS Smržovka      SMR9998    301017           
  3 Punčochář Petr           Neregistrovaní       NNN9993    301025           
  4 Vakant                                                                    
  5 Vakant                                                                    
  6 Vakant                                                                    
  7 Vakant                                                                    
  8 Vakant                                                                    
  9 Vakant                                                                    
 10 Vakant                                                                    
 11 Vakant                                                                    
 12 Vakant                                                                    
 13 Vakant                                                                    
 14 Vakant                                                                    
 15 Vakant                                                                    
 16 Vakant                                                                    
 17 Vakant                                                                    
 18 Vakant                                                                    
 
Startovka kategorie: Open Short  8.2km    0m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1 Rychtera Ivan            SK SNS Smržovka      SMR9800    436938           
  2 Mišoňová Ivana           SK SNS Smržovka      SMR9999    301016           
  3 Hülle Jan                OOB SK Chrast        CHT6903      4680           
  4 Kubák Martin ml.         SJH Jindřichův Hrade SJH9902    336772           
  5 Kratochvílová Lucie      Neregistrovaní       NNN9997    301024           
  6 Vakant                                                                    
  7 Vakant                                                                    
  8 Vakant                                                                    
  9 Vakant                                                                    
 10 Vakant                                                                    
 11 Vakant                                                                    
 12 Vakant                                                                    
 13 Vakant                                                                    
 14 Vakant                                                                    
 15 Vakant                                                                    
 
Startovka kategorie: W14         6.9km    0m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1 Mišoňová Veronika        SK SNS Smržovka      SMR0050    301015  86.00    
  2 Vakant                                                           89.00    
  3 Lacigová Marie           USK Praha            VSP0050 C   53596  92.00    
  4 Vakant                                                           95.00    
  5 Hápová Petra             GHOST RUBENA racing  XHK0051 C    9368  98.00    
  6 Svobodová Alexandra      KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0051   2042515 101.00    
  7 Vakant                                                          104.00    
  8 Mišoňová Magdalena       SK SNS Smržovka      SMR0150 C  301013 107.00    
 
Startovka kategorie: W17         8.3km    0m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1 Čiháková Barbora         OOB TJ Sokol Kostele KNC9950 C  232895   2.00    
  2 Vakant                                                            5.00    
  3 Králová Vilma            SKOB Zlín            TZL9952 C 2042547   8.00    
  4 Vakant                                                           11.00    
 
Startovka kategorie: W21A       12.7km    0m 16k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------
  1 Hašková Eva              KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM7352 A  515112   1.00    
  2 Divilová Lenka           SKOB Zlín            TZL7400 A  331259   3.00    
  3 Ticháčková Magdalena     TJ Sportcentrum Jičí SJC7962 A    9940   5.00    
  4 Kopecká Anežka           USK Praha            VSP8150 C   51642   7.00    
  5 Svatošová Kateřina       VŠTJ Ekonom Praha    EKP8461 A 2061773   9.00    
  6 Haničáková Denisa        Dynamo Malá Skála    DMS8350 A  301317  11.00    
  7 Vakant                                                           13.00    
  8 Chudíková Barbora        OK Jihlava           SJI7850 A  886269  15.00    
  9 Faltejsková Jana         PARDUBICE BIKERS     XPU7652 A    9268  17.00    
 10 Veličková Monika         A-team NOVO Bruntál  ABR8951 A  232123  19.00    
 11 Havlíčková Markéta       KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM8494 A  886266  21.00    
 12 Musilová Vendula         TJ Sportcentrum Jičí SJC8355 A   51563  23.00    
 13 Fólová Martina           SK SNS Smržovka      SMR8850 A  416834  25.00    
 14 Hečková Petra            SKOB Zlín            TZL8153 A  416041  27.00    
 15 Rolná Janka              SK SNS Smržovka      SMR8150 A  428212  29.00    
 16 Ryglová Kateřina         KOS TJ Tesla Brno    TBM7372 A   53227  31.00    
 17 Vakant                                                           33.00    
 18 Horová Klára             USK Praha            VSP8455 A   51659  35.00    
 19 Michálková Alice         GIGANT Orienteering  VIV7650 A 2011792  37.00    
 20 Kameníková Andrea        OK Jiskra Nový Bor   BOR9751 A 2051536  39.00    
 21 Kolínová Kristýna        VŠTJ Ekonom Praha    EKP8450 A 9000007  41.00    
 22 Masopustová Elis         Slavia Liberec orien VLI8656 C   49844  43.00    
 23 Tučková Dagmar           VŠTJ Ekonom Praha    EKP8653 A  434824  45.00    
 24 Borufková Lenka          SK SNS Smržovka      SMR8450 A    8264  47.00    
 25 Uhnavá Markéta           KOB Start Blansko    SBK8485 A   52019  49.00    
 26 Vakant                                                           51.00    
 27 Košíková Jitka           USK Praha            VSP7799 A  887910  53.00    
 28 Daňková Veronika         KOB Start Blansko    SBK8151 A  219251  55.00    
 29 Honsová Lenka            SK SNS Smržovka      SMR7750 A    8269  57.00    
 30 Jirásková Markéta        USK Praha            VSP7653 A   52266  59.00    
 31 Kalošová TerKa           SK SNS Smržovka      SMR8950 A    8265  61.00    
 32 Csakvaryová Lenka        KOB Start Blansko    SBK8383 A  920679  63.00    
 33 Karlíková Zuzana         GIGANT Orienteering  VIV8050 A  433090  65.00    
 34 Humlíčková Kateřina      KOB Start Blansko    SBK7664 A   52076  67.00    
 35 Vanková Jana             SK OK 24 Praha       OKP7750 A  253129  69.00    
 36 Lánerová Leona           A-team NOVO Bruntál  ABR7752 A   51889  71.00    
 37 Vakant                                                           73.00    
 38 Jašková Šárka            A-team NOVO Bruntál  ABR7751 A  886811  75.00    
 39 Pařízková Věrka          SK SNS Smržovka      SMR7151 A    8254  77.00    
 40 Kohoutová Barbora        OK Jiskra Nový Bor   BOR9850 A 2051481  79.00    
 41 Kotačková Lenka          VŠTJ Ekonom Praha    EKP8387 C 9005226  81.00    
 42 Odvodyová Šárka          PARDUBICE BIKERS     XPU8352 A  835307  83.00    
 43 Linhartová Martina       GIGANT Orienteering  VIV7750 A   52690  85.00    
 44 Matulová Dana            KOS TJ Tesla Brno    TBM7653 A   21520  87.00    
 45 Vakant                                                           89.00    
 46 Čechová Marcela          KOS TJ Tesla Brno    TBM7659 A 2061854  91.00    
 47 Nováková Lenka           VŠTJ Ekonom Praha    EKP8062 A 2051473  93.00    
 48 Wohanková Gabriela       OOS TJ Spartak Vrchl VRL7652 A 2042537  95.00    
 
Startovka kategorie: W21B        8.3km    0m 11k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------
  1 Petrová Daniela          PARDUBICE BIKERS     XPU8454 C  998454  21.00    
  2 Šrámková Michaela        SJH Jindřichův Hrade SJH9352    553458  24.00    
  3 Honsová Petra            PARDUBICE BIKERS     XPU8252 C  426331  27.00    
  4 Beránková Renata         KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM7553 C    7777  30.00    
  5 Vakant                                                           33.00    
  6 Vakant                                                           36.00    
  7 Jakoubová Ivka           SK SNS Smržovka      SMR7450 C  410730  39.00    
  8 Kiacová Zuzana           PARDUBICE BIKERS     XPU8954 C    9345  42.00    
  9 Vakant                                                           45.00    
 10 Trčková Helena           VŠTJ Ekonom Praha    EKP8756 C  301014  48.00    
 11 Kratschmerová Kateřina   KOS TJ Tesla Brno    TBM8558 C   51944  51.00    
 12 Štembergová Lucie        VŠTJ Ekonom Praha    EKP8851 C  438648  54.00    
 13 Malá Alice               KOS TJ Tesla Brno    TBM7991 C   53228  57.00    
 14 Vakant                                                           60.00    
 15 Grauzelová Ludmila       ŠK VAZKA Bratislava  VBA8351 C  301022  63.00    
 16 Vakant                                                           66.00    
 17 Hausmannová Klára        VŠTJ Ekonom Praha    EKP8651 C 2067248  69.00    
 18 Střelcová Radka          KOS TJ Tesla Brno    TBM8256 C  410185  72.00    
 19 Hanzlíčková Martina      VŠTJ Ekonom Praha    EKP8452 C 2053578  75.00    
 20 Vakant                                                           78.00    
 21 Hanajová Káťa            SK SNS Smržovka      SMR8451 C  428294  81.00    
 22 Dziková Hana             GIGANT Orienteering  VIV7651 C 2058522  84.00    
 23 Šiftancová Eva           Dynamo Malá Skála    DMS8050 C 1602620  87.00    
 24 Tomešová Steľa           SKOB Zlín            TZL8251 C  330608  90.00    
 25 Vakant                                                           93.00    
 
Startovka kategorie: W21E       14.9km    0m 17k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------
  1 Pajerová Ivana           VŠTJ Ekonom Praha    EKP9051 E 2035150  21.00    
  2 Vakant                                                           24.00    
  3 Doležalová Vendula       KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM8787 E  995858  27.00    
  4 Hrdinová Marie           USK Praha            VSP7852 E  897376  30.00    
  5 Březinová Marie          LKT 80 Šumperk       TSU9191 E  888629  33.00    
  6 Vakant                                                           36.00    
  7 La Carbonara Hana        KOS TJ Tesla Brno    TBM7652 E  515049  39.00    
  8 Kalinová Markéta         VŠTJ Ekonom Praha    EKP8259 E 7201195  42.00    
  9 Chromá Adéla             KOS TJ Tesla Brno    TBM8870 E  888602  45.00    
 10 Tomečková Zuzana         LKT 80 Šumperk       TSU8279 E 1400407  51.00    
 11 Seifertová Magda         KOS TJ Tesla Brno    TBM9150 E 2011851  54.00    
 12 Haltof Ewa               A-team NOVO Bruntál  ABR9499 E 1436949  57.00    
 13 Vakant                                                           60.00    
 14 Tichovská Martina        USK Praha            VSP8650 E  920677  63.00    
 15 Prchalová Ivana          SK SNS Smržovka      SMR8754 E 7201202  66.00    
 16 Tyszová Natália          KOB Děčín            LDC8850 E 2020701  69.00    
 17 Skácelová Naděžda        LKT 80 Šumperk       TSU8889 E 1400406  72.00    
 18 Paulíčková Renata        OK Jihlava           SJI8057 E  995896  75.00    
 19 Nováková Kateřina        SK OK 24 Praha       OKP9450 E  887935  78.00    
 20 Fajtová Stanislava       ŠK VAZKA Bratislava  VBA8454 E 2008512  81.00    
 21 Lacigová Michaela        USK Praha            VSP8152 E  887608  84.00    
 22 Gigon Michaela           KOS TJ Tesla Brno    TBM7753 E 7177777  87.00    
 23 Kubínová Romana          TJ Slovan Karlovy Va SKV9452 E  331098  90.00    
 24 Staňková Štěpánka        LKT 80 Šumperk       TSU8992 E  920678  93.00    
 25 Lamichová Martina        GHOST RUBENA racing  XHK9150 E  888619  96.00    
 26 Kubínová Veronika        TJ Slovan Karlovy Va SKV9752 E 7003008  99.00    
 
Startovka kategorie: W40         8.3km    0m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1 Maliňáková Eva           SKOB Kobra Vsetín    KVS6551 C  887151 102.00    
  2 Vakant                                                          105.00    
  3 Abelová Ivana            TJ Stadion Nový Bor  STB6798 C  682366 108.00    
  4 Kubínová Jana            TJ Slovan Karlovy Va SKV6751 C  331089 111.00    
  5 Vakant                                                          114.00    
  6 Rejholcová Andrea        OK Jiskra Nový Bor   BOR6951 C 2051490 117.00    
  7 Ježková Hana             OOB TJ Turnov        TUR6955 C    8205 120.00    
  8 Kroeber Andrea           OK Jiskra Nový Bor   BOR6551 C    6028 123.00    
  9 Čiháková Lenka           OOB TJ Sokol Kostele KNC6750 C   51387 126.00    
 10 Vakant                                                          129.00    
 11 Rychterová Dana          SK SNS Smržovka      SMR6950 C 1007552 132.00    
 12 Hančíková Michaela       SKOB Zlín            TZL6559 C    8924 135.00    
 13 Hápová Šárka             GHOST RUBENA racing  XHK7157 C    9396 138.00    
 14 Jelínková Jana           SKOB Zlín            TZL6556    416155 141.00    
 15 Schwabová Kateřina       KOS TJ Tesla Brno    TBM7371 B   53273 144.00    
 
Startovka kategorie: W50         7.9km    0m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1 Flašarová Marie          KOB Český Krumlov    KCK5756 C   49615   1.00    
  2 Perůtková Ivana          OOB TJ Slovan Luhačo LCE5851 C   52699   4.00    
  3 Kučerová Vladimíra       OOB SK Chrast        CHT6460 C   49857   7.00    
  4 Vakant                                                           10.00    
  5 Kralova Eva              ŠK VAZKA Bratislava  VBA4751 C 2051947  13.00    
  6 Čejková Jana             TJ Jiskra Havlíčkův  JHB6152 C   53621  16.00    
  7 Čully Zuzana             ŠK VAZKA Bratislava  VBA5852 C  307375  19.00    
  8 Pospíšková Luisa         KOS TJ Tesla Brno    TBM5959 C  888636  22.00    
  9 Lacigová Ivana           USK Praha            VSP5950 C   51732  25.00    
 10 Skácelová Naděžda        LKT 80 Šumperk       TSU6183 C    8906  28.00    
 11 Janská Iva               TJ Lokomotiva Ingsta LBM5795 C   52090  31.00    
 12 Králová Dana             LKT 80 Šumperk       TSU5896 C   52540  34.00    
 13 Vakant                                                           37.00    
 14 Jánošková Taťjana        TJ Rapid Bratislava  RBA6051 C  307440  40.00    
 15 Tichá Jana               TJ OK Tolar Jindřich TJH6451     51925  43.00    
 16 Procházková Helena       KOS TJ Tesla Brno    TBM5351 C  301247  46.00