Startovka oddílu                                                29. 5. 2014 22:54:16
                      6. CP MTBO -  klasická trat - Bílá Skála
===ČSOS-ZUP===========================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Startovka oddílu: 21A - OLT Transdanubien                        Nedele 1.6.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Klimo Thomas             21A7900 7903100    M21E    47.00      170,00Kc
 
       Vklad    Pujcovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      170.00        0.00        0.00        0.00      170.00        0.00     -170.00
 
 
Startovka oddílu: 6YC - Neregistrovaní                           Nedele 1.6.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Dvorský Ilja             6YC6100  416082    M50     60.00      170,00Kc
 
       Vklad    Pujcovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      170.00        0.00        0.00        0.00      170.00        0.00     -170.00
 
 
Startovka oddílu: ABR - A-team NOVO Bruntál                      Nedele 1.6.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hruška Tomáš             ABR0001  232518    M14    121.00       60,00Kc
  2 Kolář Rudolf             ABR6301  920687    M21A    86.00      170,00Kc
  3 Pavlík Radek             ABR6849  920658    M21A    70.00      170,00Kc
  4 Kratochvíl Karel         ABR7001 7202579    M21B    94.00      170,00Kc
  5 Hruška Miloš             ABR7501 7201199    M21A    98.00      170,00Kc
  6 Žák Pavel                ABR7600 7003003    M21B     4.00      170,00Kc
  7 Jašek Petr               ABR7601 7003007    M21E    92.00      170,00Kc
  8 Jašková Šárka            ABR7751  886811    W21A    75.00      170,00Kc
  9 Lánerová Leona           ABR7752   51889    W21A    71.00      170,00Kc
 10 Vala Radek               ABR8401 9005228    M21E    62.00      170,00Kc
 11 Peths Jakub              ABR8402   52632    M21C    77.00      170,00Kc
 12 Peths Matěj              ABR8501  888642    M21E    83.00      170,00Kc
 13 Veličková Monika         ABR8951  232123    W21A    19.00      170,00Kc
 14 Haltof Ewa               ABR9499 1436949    W21E    57.00      170,00Kc
 
       Vklad    Pujcovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2270.00        0.00        0.00        0.00     2270.00        0.00    -2270.00
 
 
Startovka oddílu: BOR - OK Jiskra Nový Bor                       Nedele 1.6.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Maennel Harald           BOR5501 1111255    M50    105.00      170,00Kc
  2 Kroeber Andrea           BOR6551    6028    W40    123.00      170,00Kc
  3 Bogar Leoš               BOR6603  515014    M40 Long  76.00      170,00Kc
  4 Rejholcová Andrea        BOR6951 2051490    W40    117.00      170,00Kc
  5 Rejholec Michal          BOR7412    8518    M21A    48.00      170,00Kc
  6 Bogar František          BOR8904  897369    M21E    32.00      170,00Kc
  7 Nemet Michal             BOR9705    8425    M21E    77.00      170,00Kc
  8 Kameníková Andrea        BOR9751 2051536    W21A    39.00      170,00Kc
  9 Kohoutová Barbora        BOR9850 2051481    W21A    79.00      170,00Kc
 
       Vklad    Pujcovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1530.00        0.00        0.00        0.00     1530.00        0.00    -1530.00
 
 
Startovka oddílu: DMS - Dynamo Malá Skála                        Nedele 1.6.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Haničák Tomáš            DMS7700  416111    M21A    10.00      170,00Kc
  2 Urban Miroslav           DMS7900  438621    M21E    23.00      170,00Kc
  3 Šiftancová Eva           DMS8050 1602620    W21B    87.00      170,00Kc
  4 Cerman Lukáš             DMS8100 7003040    M21A    24.00      170,00Kc
  5 Haničáková Denisa        DMS8350  301317    W21A    11.00      170,00Kc
 
       Vklad    Pujcovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      850.00        0.00        0.00        0.00      850.00        0.00     -850.00
 
 
Startovka oddílu: EKP - VŠTJ Ekonom Praha                        Nedele 1.6.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kurz Pavel               EKP7408 2042503    M21E    41.00      170,00Kc
  2 Čermák Daniel            EKP7510 7003028    M21B    76.00      170,00Kc
  3 Sajal Martin             EKP7803 9005230    M21E    74.00      170,00Kc
  4 Ševčík Matěj             EKP7908 2073671    M21C    59.00      170,00Kc
  5 Nováková Lenka           EKP8062 2051473    W21A    93.00      170,00Kc
  6 Kalina Miroslav          EKP8211 7201206    M21E   146.00      170,00Kc
  7 Kalinová Markéta         EKP8259 7201195    W21E    42.00      170,00Kc
  8 Kotačková Lenka          EKP8387 9005226    W21A    81.00      170,00Kc
  9 Merenus Štěpán           EKP8401 1984420    M21E    68.00      170,00Kc
 10 Kolínová Kristýna        EKP8450 9000007    W21A    41.00      170,00Kc
 11 Hanzlíčková Martina      EKP8452 2053578    W21B    75.00      170,00Kc
 12 Svatošová Kateřina       EKP8461 2061773    W21A     9.00      170,00Kc
 13 Mikan Albert             EKP8606 2031357    M21A    60.00      170,00Kc
 14 Štemberg Milan           EKP8608 2067963    M21B    85.00      170,00Kc
 15 Hausmannová Klára        EKP8651 2067248    W21B    69.00      170,00Kc
 16 Tučková Dagmar           EKP8653  434824    W21A    45.00      170,00Kc
 17 Trčková Helena           EKP8756  301014 P  W21B    48.00      170,00Kc
 18 Štembergová Lucie        EKP8851  438648    W21B    54.00      170,00Kc
 19 Pajerová Ivana           EKP9051 2035150    W21E    21.00      170,00Kc
 
       Vklad    Pujcovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     3230.00       20.00        0.00        0.00     3250.00        0.00    -3250.00
Pujceno cipu:1
 
 
Startovka oddílu: FSP - VŠTJ Stavební fakulta Praha              Nedele 1.6.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kužel Tomáš              FSP7610  515098    M21C    20.00      170,00Kc
 
       Vklad    Pujcovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      170.00        0.00        0.00        0.00      170.00        0.00     -170.00
 
 
Startovka oddílu: CHA - OK Chrastava                             Nedele 1.6.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Polák Jaroslav           CHA7500 7201775    M21A    14.00      170,00Kc
 
       Vklad    Pujcovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      170.00        0.00        0.00        0.00      170.00        0.00     -170.00
 
 
Startovka oddílu: CHC - K.O.B. Choceň                            Nedele 1.6.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Švadlena Pavel           CHC7502 2011854    M21C    68.00      170,00Kc
 
       Vklad    Pujcovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      170.00        0.00        0.00        0.00      170.00        0.00     -170.00
 
 
Startovka oddílu: CHT - OOB SK Chrast                            Nedele 1.6.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Janda Luboš              CHT6001  888637    M50     66.00      170,00Kc
  2 Kučerová Vladimíra       CHT6460   49857    W50      7.00      150,00Kc
  3 Hülle Jan                CHT6903    4680    Open Short             100,00Kc
  4 Chaloupka Martin         CHT7301   52333    M40 Long  10.00      170,00Kc
 
       Vklad    Pujcovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      590.00        0.00        0.00        0.00      590.00        0.00     -590.00
 
 
Startovka oddílu: JEP - Jehlanka Team                            Nedele 1.6.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Müller Petr              JEP4800  361995    M60    138.00      170,00Kc
  2 Sluka Milan              JEP6000   51725    M50    120.00      170,00Kc
  3 Müller Pavel             JEP7900  336798    M21A    56.00      170,00Kc
 
       Vklad    Pujcovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      510.00        0.00        0.00        0.00      510.00        0.00     -510.00
 
 
Startovka oddílu: JHB - TJ Jiskra Havlíčkův Brod                 Nedele 1.6.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Čejková Jana             JHB6152   53621    W50     16.00      150,00Kc
 
       Vklad    Pujcovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      150.00        0.00        0.00        0.00      150.00        0.00     -150.00
 
 
Startovka oddílu: KCK - KOB Český Krumlov                        Nedele 1.6.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Flašar Jan               KCK5701   49614    M50     57.00      170,00Kc
  2 Flašarová Marie          KCK5756   49615    W50      1.00      150,00Kc
 
       Vklad    Pujcovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      320.00        0.00        0.00        0.00      320.00        0.00     -320.00
 
 
Startovka oddílu: KNC - OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l.            Nedele 1.6.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Havlíček Ivo             KNC5800   51400    M50    108.00      170,00Kc
  2 Čiháková Lenka           KNC6750   51387    W40    126.00      170,00Kc
  3 Švarcbach Michal         KNC7001   51395    M21A     8.00      170,00Kc
  4 Čiháková Barbora         KNC9950  232895    W17      2.00      110,00Kc
 
       Vklad    Pujcovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      620.00        0.00        0.00        0.00      620.00        0.00     -620.00
 
 
Startovka oddílu: KPY - SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.             Nedele 1.6.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Stránský Vojtěch         KPY9000 7201827    M21E   122.00      170,00Kc
 
       Vklad    Pujcovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      170.00        0.00        0.00        0.00      170.00        0.00     -170.00
 
 
Startovka oddílu: KVS - SKOB Kobra Vsetín                        Nedele 1.6.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Maliňáková Eva           KVS6551  887151    W40    102.00      170,00Kc
 
       Vklad    Pujcovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      170.00        0.00        0.00        0.00      170.00        0.00     -170.00
 
 
Startovka oddílu: LBM - TJ Lokomotiva Ingstav Brno               Nedele 1.6.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Janská Iva               LBM5795   52090    W50     31.00      150,00Kc
  2 Janský Jiří              LBM5805   52005    M50     69.00      170,00Kc
 
       Vklad    Pujcovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      320.00        0.00        0.00        0.00      320.00        0.00     -320.00
 
 
Startovka oddílu: LCE - OOB TJ Slovan Luhačovice                 Nedele 1.6.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Perůtková Ivana          LCE5851   52699    W50      4.00      150,00Kc
 
       Vklad    Pujcovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      150.00        0.00        0.00        0.00      150.00        0.00     -150.00
 
 
Startovka oddílu: LDC - KOB Děčín                                Nedele 1.6.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Horák Martin             LDC7100 7000004    M21A    34.00      170,00Kc
  2 Tyszová Natália          LDC8850 2020701    W21E    69.00      170,00Kc
  3 Horák Jan                LDC9800 7404404    M20    135.00      110,00Kc
 
       Vklad    Pujcovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      450.00        0.00        0.00        0.00      450.00        0.00     -450.00
 
 
Startovka oddílu: LPM - OK Lokomotiva Plzeň                      Nedele 1.6.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hegner Lukáš             LPM8104  446347    M21C    89.00      170,00Kc
 
       Vklad    Pujcovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      170.00        0.00        0.00        0.00      170.00        0.00     -170.00
 
 
Startovka oddílu: NNN - Neregistrovaní                           Nedele 1.6.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Punčochář Petr           NNN9993  301025 P  Open Long             200,00Kc
  2 Kratochvílová Lucie      NNN9997  301024 P  Open Short             100,00Kc
  3 Farka Petr               NNN9999  301018 P  M21C    35.00      170,00Kc
 
       Vklad    Pujcovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      470.00       60.00        0.00        0.00      530.00        0.00     -530.00
Pujceno cipu:3
 
 
Startovka oddílu: OKP - SK OK 24 Praha                           Nedele 1.6.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Novák Libor              OKP6504  682084    M40 Long  97.00      170,00Kc
  2 Mach Radovan             OKP6605  981848    M40 Long 103.00      170,00Kc
  3 Vanka Petr               OKP6801  887947    M21E    80.00      170,00Kc
  4 Vanková Jana             OKP7750  253129    W21A    69.00      170,00Kc
  5 Červinka Jan             OKP8901  303940    M21C    44.00      170,00Kc
  6 Novák Libor              OKP9100  426348    M21A    32.00      170,00Kc
  7 Nováková Kateřina        OKP9450  887935    W21E    78.00      170,00Kc
 
       Vklad    Pujcovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1190.00        0.00        0.00        0.00     1190.00        0.00    -1190.00
 
 
Startovka oddílu: PHK - OK 99 Hradec Králové                     Nedele 1.6.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Šafář Jan                PHK7700 1700078    M21B    58.00      170,00Kc
 
       Vklad    Pujcovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      170.00        0.00        0.00        0.00      170.00        0.00     -170.00
 
 
Startovka oddílu: RBA - TJ Rapid Bratislava                      Nedele 1.6.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jánoška Jozef            RBA5902  307364    M50     72.00      170,00Kc
  2 Jánošková Taťjana        RBA6051  307440    W50     40.00      150,00Kc
  3 Jánoška Tomáš            RBA9301  307368    M21B    49.00      170,00Kc
 
       Vklad    Pujcovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      490.00        0.00        0.00        0.00      490.00        0.00     -490.00
 
 
Startovka oddílu: RBK - SK Radioklub Blansko                     Nedele 1.6.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jalový Milan             RBK8347  980373    M21E    26.00      170,00Kc
  2 Šimek Petr               RBK8444  301023 P  M21B    34.00      170,00Kc
  3 Henek Michal             RBK8605  515193    M21C    80.00      170,00Kc
 
       Vklad    Pujcovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      510.00       20.00        0.00        0.00      530.00        0.00     -530.00
Pujceno cipu:1
 
 
Startovka oddílu: RCP - RC&P TEAM Bratislava                     Nedele 1.6.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Autrata Vlastimil        RCP6041 2051944    M50     99.00      170,00Kc
  2 Pažický Ľudovít          RCP6941  211408    M40 Long  91.00      170,00Kc
  3 Klučár Daniel            RCP7141 2051949    M40 Long  85.00      170,00Kc
 
       Vklad    Pujcovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      510.00        0.00        0.00        0.00      510.00        0.00     -510.00
 
 
Startovka oddílu: SBK - KOB Start Blansko                        Nedele 1.6.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Humlíček Tomáš           SBK0101  410349    M14    124.00       60,00Kc
  2 Sochor Jan               SBK6922 1007541    M21B     1.00      170,00Kc
  3 Urban Jan                SBK7537 1919191    M21A    90.00      170,00Kc
  4 Humlíček Aleš            SBK7539  609906    M21B    25.00      170,00Kc
  5 Šafek Jiří               SBK7621   53206    M21B    40.00      170,00Kc
  6 Humlíčková Kateřina      SBK7664   52076    W21A    67.00      170,00Kc
  7 Daňková Veronika         SBK8151  219251    W21A    55.00      170,00Kc
  8 Cerhák Michal            SBK8228 1982119    M21C    29.00      170,00Kc
  9 Csakvaryová Lenka        SBK8383  920679    W21A    63.00      170,00Kc
 10 Kabáth David             SBK8433    8871    M21B   106.00      170,00Kc
 11 Uhnavá Markéta           SBK8485   52019    W21A    49.00      170,00Kc
 
       Vklad    Pujcovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1760.00        0.00        0.00        0.00     1760.00        0.00    -1760.00
 
 
Startovka oddílu: SCP - OK Sparta Praha                          Nedele 1.6.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Boudný Jan               SCP7417   51773    M21B    46.00      170,00Kc
 
       Vklad    Pujcovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      170.00        0.00        0.00        0.00      170.00        0.00     -170.00
 
 
Startovka oddílu: SJC - TJ Sportcentrum Jičín                    Nedele 1.6.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Musil Pavel              SJC7705  995817    M21A    22.00      170,00Kc
  2 Šmíd Ivo                 SJC7707    9893    M21C    83.00      170,00Kc
  3 Ticháček Radek           SJC7801    9978    M21A    94.00      170,00Kc
  4 Ticháčková Magdalena     SJC7962    9940    W21A     5.00      170,00Kc
  5 Musilová Vendula         SJC8355   51563    W21A    23.00      170,00Kc
  6 Drobník Lukáš            SJC8500    9904    M21A    44.00      170,00Kc
 
       Vklad    Pujcovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1020.00        0.00        0.00        0.00     1020.00        0.00    -1020.00
 
 
Startovka oddílu: SJH - SJH Jindřichův Hradec                    Nedele 1.6.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kubák Martin             SJH7401 2061857    M40 Long  43.00      170,00Kc
  2 Beran Pavel              SJH7801 2061793    Open Long             200,00Kc
  3 Šrámková Michaela        SJH9352  553458    W21B    24.00      170,00Kc
  4 Kubák Martin ml.         SJH9902  336772    Open Short             100,00Kc
 
       Vklad    Pujcovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      640.00        0.00        0.00        0.00      640.00        0.00     -640.00
 
 
Startovka oddílu: SJI - OK Jihlava                               Nedele 1.6.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Venhoda Milan            SJI7104  681888    M40 Long  37.00      170,00Kc
  2 Lauerman Jan             SJI7419  886813    M21E   113.00      170,00Kc
  3 Paulíček Jiří            SJI7727  416164    M21C    38.00      170,00Kc
  4 Prošek Michal            SJI7823  888644    M21E    59.00      170,00Kc
  5 Chudíková Barbora        SJI7850  886269    W21A    15.00      170,00Kc
  6 Paulíčková Renata        SJI8057  995896    W21E    75.00      170,00Kc
  7 Moravec Štěpán           SJI8101  897347    M21A     6.00      170,00Kc
  8 Kadlec Jan               SJI8306 2073707    M21B    13.00      170,00Kc
  9 Plíhal Tomáš             SJI8509 1700080    M21B    28.00      170,00Kc
 
       Vklad    Pujcovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1530.00        0.00        0.00        0.00     1530.00        0.00    -1530.00
 
 
Startovka oddílu: SKL - SMS Team Kladno                          Nedele 1.6.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Štáfek Pavel             SKL7401  236502    M21A    38.00      170,00Kc
 
       Vklad    Pujcovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      170.00        0.00        0.00        0.00      170.00        0.00     -170.00
 
 
Startovka oddílu: SKV - TJ Slovan Karlovy Vary                   Nedele 1.6.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kubínová Jana            SKV6751  331089    W40    111.00      170,00Kc
  2 Kubínová Romana          SKV9452  331098    W21E    90.00      170,00Kc
  3 Kubínová Veronika        SKV9752 7003008    W21E    99.00      170,00Kc
 
       Vklad    Pujcovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      510.00        0.00        0.00        0.00      510.00        0.00     -510.00
 
 
Startovka oddílu: SLA - SKOB Slaný                               Nedele 1.6.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Svoboda Petr             SLA6803  995793    M40 Long 109.00      170,00Kc
  2 Kouřimský Jan            SLA7200  515495    M21E    53.00      170,00Kc
 
       Vklad    Pujcovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      340.00        0.00        0.00        0.00      340.00        0.00     -340.00
 
 
Startovka oddílu: SLP - OOB Slavia Praha                         Nedele 1.6.2014
------------------------------------------------------------------------------------
 
       Vklad    Pujcovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
        0.00        0.00        0.00        0.00        0.00        0.00        0.00
 
 
Startovka oddílu: SMR - SK SNS Smržovka                          Nedele 1.6.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Mišoňová Veronika        SMR0050  301015 P  W14     86.00       60,00Kc
  2 Mišoňová Magdalena       SMR0150  301013 P  W14    107.00       60,00Kc
  3 Svoboda Ivan             SMR6200  886815    M40 Long  49.00      170,00Kc
  4 Rychterová Dana          SMR6950 1007552    W40    132.00      170,00Kc
  5 Obuškevič Jan            SMR7000  896962    M21E   143.00      170,00Kc
  6 Pařízek Petr             SMR7001    8253    M21A    46.00      170,00Kc
  7 Pařízková Věrka          SMR7151    8254    W21A    77.00      170,00Kc
  8 Pucherna Eduard          SMR7401  981824    M21E    86.00      170,00Kc
  9 Jakoubová Ivka           SMR7450  410730    W21B    39.00      170,00Kc
 10 Hons Miši                SMR7700    8268    M21E    29.00      170,00Kc
 11 Honsová Lenka            SMR7750    8269    W21A    57.00      170,00Kc
 12 Lukavec Petr             SMR7800  887930    M21A    78.00      170,00Kc
 13 Buriánek Vojta           SMR7801  426395    M21A    82.00      170,00Kc
 14 Svoboda Honza            SMR7901  995876    M21E   107.00      170,00Kc
 15 Rolná Janka              SMR8150  428212    W21A    29.00      170,00Kc
 16 Borufková Lenka          SMR8450    8264    W21A    47.00      170,00Kc
 17 Hanajová Káťa            SMR8451  428294    W21B    81.00      170,00Kc
 18 Prchalová Ivana          SMR8754 7201202    W21E    66.00      170,00Kc
 19 Fólová Martina           SMR8850  416834    W21A    25.00      170,00Kc
 20 Kalošová TerKa           SMR8950    8265    W21A    61.00      170,00Kc
 21 Rychtera Ivan            SMR9800  436938    Open Short             100,00Kc
 22 Mišoň Matěj              SMR9801 7201762    M20    141.00      110,00Kc
 23 Mišoň Pavel              SMR9998  301017 P  Open Long             200,00Kc
 24 Mišoňová Ivana           SMR9999  301016 P  Open Short             100,00Kc
 
       Vklad    Pujcovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     3690.00       80.00        0.00        0.00     3770.00        0.00    -3770.00
Pujceno cipu:4
 
 
Startovka oddílu: STB - TJ Stadion Nový Bor                      Nedele 1.6.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Ludvík Petr              STB5701  682361    M50     96.00      170,00Kc
  2 Abelová Ivana            STB6798  682366    W40    108.00      170,00Kc
  3 Ludvík Vojtěch           STB9301 9005136    M21E    98.00      170,00Kc
  4 Ludvík Matyáš            STB9801  682362    M20    129.00      110,00Kc
 
       Vklad    Pujcovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      620.00        0.00        0.00        0.00      620.00        0.00     -620.00
 
 
Startovka oddílu: SVR - TJ Švýcárna                              Nedele 1.6.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Nedopílek David          SVR7600 1403430    M21C    62.00      170,00Kc
  2 Maňásek Josef            SVR7700 1403422    M21C    95.00      170,00Kc
 
       Vklad    Pujcovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      340.00        0.00        0.00        0.00      340.00        0.00     -340.00
 
 
Startovka oddílu: TBM - KOS TJ Tesla Brno                        Nedele 1.6.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Procházka Jan            TBM4907  320135    M60    135.00      170,00Kc
  2 Procházková Helena       TBM5351  301247    W50     46.00      150,00Kc
  3 Pospíšková Luisa         TBM5959  888636    W50     22.00      150,00Kc
  4 Pospíšek Zbyněk          TBM6007   53260    M50    111.00      170,00Kc
  5 Náhlovský David          TBM6512  981830    M40 Long  88.00      170,00Kc
  6 Tišnovský Zdeněk         TBM6620 2031370    M40 Long  55.00      170,00Kc
  7 Gryc Tomáš               TBM6903  995875    M40 Long 100.00      170,00Kc
  8 Rygl Jaroslav            TBM7044  501884    M21E   110.00      170,00Kc
  9 Otoupalík Jan            TBM7123   53116    M21C    32.00      170,00Kc
 10 Rygl Miroslav            TBM7205  995866    M21E    20.00      170,00Kc
 11 Strejček Petr            TBM7228   53272    M40 Long  82.00      170,00Kc
 12 Štěpánek Martin          TBM7327  888616    M21E    35.00      170,00Kc
 13 La Carbonara Claudio     TBM7337  416206    M21B    31.00      170,00Kc
 14 Schwabová Kateřina       TBM7371   53273    W40    144.00      170,00Kc
 15 Ryglová Kateřina         TBM7372   53227    W21A    31.00      170,00Kc
 16 Schwab David             TBM7401 1700079    M21A    18.00      170,00Kc
 17 Šmahel David             TBM7407  899168    M21A    76.00      170,00Kc
 18 Malý Martin              TBM7610  320128    M21C    56.00      170,00Kc
 19 Ševčík Martin            TBM7632  515062    M21E   104.00      170,00Kc
 20 La Carbonara Hana        TBM7652  515049    W21E    39.00      170,00Kc
 21 Matulová Dana            TBM7653   21520    W21A    87.00      170,00Kc
 22 Čechová Marcela          TBM7659 2061854    W21A    91.00      170,00Kc
 23 Gigon Michaela           TBM7753 7177777    W21E    87.00      170,00Kc
 24 Malá Alice               TBM7991   53228    W21B    57.00      170,00Kc
 25 Polášek Radek            TBM8008 2067203    M21C    47.00      170,00Kc
 26 Schwab Martin            TBM8101  416018    M21A    62.00      170,00Kc
 27 Střelcová Radka          TBM8256  410185    W21B    72.00      170,00Kc
 28 Uhmann Petr              TBM8307  899162    M21E   140.00      170,00Kc
 29 Kratschmerová Kateřina   TBM8558   51944    W21B    51.00      170,00Kc
 30 Chromá Adéla             TBM8870  888602    W21E    45.00      170,00Kc
 31 Pospíšek Marek           TBM8907 7003031    M21E    95.00      170,00Kc
 32 Tišnovský Martin         TBM9120 7201822    M21E   116.00      170,00Kc
 33 Seifertová Magda         TBM9150 2011851    W21E    54.00      170,00Kc
 34 Boček Milan              TBM9228 2019217    M21B   100.00      170,00Kc
 
       Vklad    Pujcovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     5740.00        0.00        0.00        0.00     5740.00        0.00    -5740.00
 
 
Startovka oddílu: TCB - SK Technik České Budějovice              Nedele 1.6.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pšenička Miloslav        TCB6101 2073741    M50     75.00      170,00Kc
  2 Pšenička Jiří            TCB6301   52193    M50     93.00      170,00Kc
  3 Princ David              TCB6901  515069    M40 Long  67.00      170,00Kc
  4 Urválek Jan              TCB8101 2032165    M21A    28.00      170,00Kc
  5 Princ Matyáš             TCB9501  361951    M20    132.00      110,00Kc
 
       Vklad    Pujcovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      790.00        0.00        0.00        0.00      790.00        0.00     -790.00
 
 
Startovka oddílu: TJH - TJ OK Tolar Jindřichův Hradec            Nedele 1.6.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Tichý Martin             TJH6401   51929    M50    117.00      170,00Kc
  2 Tichá Jana               TJH6451   51925    W50     43.00      150,00Kc
 
       Vklad    Pujcovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      320.00        0.00        0.00        0.00      320.00        0.00     -320.00
 
 
Startovka oddílu: TSU - LKT 80 Šumperk                           Nedele 1.6.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Králová Dana             TSU5896   52540    W50     34.00      150,00Kc
  2 Král Jiří                TSU5941   52559    M40 Long  64.00      170,00Kc
  3 Skácelová Naděžda        TSU6183    8906    W50     28.00      150,00Kc
  4 Sedláček Petr            TSU8109  336751    M21A    88.00      170,00Kc
  5 Medlík Jan               TSU8246   52567    M21A    80.00      170,00Kc
  6 Tomečková Zuzana         TSU8279 1400407    W21E    51.00      170,00Kc
  7 Tomeček Karel            TSU8300    8905    M21B    73.00      170,00Kc
  8 Skácelová Naděžda        TSU8889 1400406    W21E    72.00      170,00Kc
  9 Staňková Štěpánka        TSU8992  920678    W21E    93.00      170,00Kc
 10 Březinová Marie          TSU9191  888629    W21E    33.00      170,00Kc
 11 Staněk Tomáš             TSU9403  682111    M21E   134.00      170,00Kc
 
       Vklad    Pujcovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1830.00        0.00        0.00        0.00     1830.00        0.00    -1830.00
 
 
Startovka oddílu: TUR - OOB TJ Turnov                            Nedele 1.6.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Ježková Hana             TUR6955    8205    W40    120.00      170,00Kc
 
       Vklad    Pujcovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      170.00        0.00        0.00        0.00      170.00        0.00     -170.00
 
 
Startovka oddílu: TZL - SKOB Zlín                                Nedele 1.6.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jelínek Petr             TZL4902 1396260    M60    132.00      170,00Kc
  2 Nejedlý Petr             TZL5101  416045    M60    144.00      170,00Kc
  3 Jelínková Jana           TZL6556  416155    W40    141.00      170,00Kc
  4 Hančíková Michaela       TZL6559    8924    W40    135.00      170,00Kc
  5 Novotný Petr             TZL6601 2045204    M40 Long 106.00      170,00Kc
  6 Šňupárek Ondřej          TZL6949  888617    M21A    50.00      170,00Kc
  7 Divilová Lenka           TZL7400  331259    W21A     3.00      170,00Kc
  8 Pastuszek Filip          TZL7731  416046    M21C    17.00      170,00Kc
  9 Zicha Jiří               TZL7733   51609    M21A    42.00      170,00Kc
 10 Hečko Michal             TZL7749  246846    M21C    74.00      170,00Kc
 11 Tomeš Radim              TZL7849  331606    M21C    26.00      170,00Kc
 12 Hečková Petra            TZL8153  416041    W21A    27.00      170,00Kc
 13 Graubner Jan             TZL8236 1400430    M21E    56.00      170,00Kc
 14 Tomešová Steľa           TZL8251  330608    W21B    90.00      170,00Kc
 15 Hradil Jiří              TZL8604 7201770    M21E   119.00      170,00Kc
 16 Šňupárek Václav          TZL9548  886607    M20    138.00      110,00Kc
 17 Králová Vilma            TZL9952 2042547    W17      8.00      110,00Kc
 
       Vklad    Pujcovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2770.00        0.00        0.00        0.00     2770.00        0.00    -2770.00
 
 
Startovka oddílu: VBA - ŠK VAZKA Bratislava                      Nedele 1.6.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kralova Eva              VBA4751 2051947    W50     13.00      150,00Kc
  2 Čully Jan                VBA5501  416743    M50     84.00      170,00Kc
  3 Čully Zuzana             VBA5852  307375    W50     19.00      150,00Kc
  4 Mlynárik Peter           VBA6501  876002    M40 Long  61.00      170,00Kc
  5 Malátek Rastislav        VBA7401  740212    M40 Long   7.00      170,00Kc
  6 Šenk Petr                VBA8001 2045151    M21A     0.00      170,00Kc
  7 Ančic  Ľuboš             VBA8101 2051950    M21B    64.00      170,00Kc
  8 Grauzelová Ludmila       VBA8351  301022 P  W21B    63.00      170,00Kc
  9 Fajtová Stanislava       VBA8454 2008512    W21E    81.00      170,00Kc
 10 Čully Andrej             VBA9501  307297    M21E    89.00      170,00Kc
 11 Muller Matej             VBA9601  876001    M20    126.00      110,00Kc
 
       Vklad    Pujcovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1770.00       20.00        0.00        0.00     1790.00        0.00    -1790.00
Pujceno cipu:1
 
 
Startovka oddílu: VIV - GIGANT Orienteering                      Nedele 1.6.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kroc Kryštof             VIV0100   53377    M14    130.00       60,00Kc
  2 Toloch Alexandr          VIV7000 2051543    M40 Long  22.00      170,00Kc
  3 Skoupý Jan               VIV7001 1007549    M40 Long  31.00      170,00Kc
  4 Kunz Martin              VIV7100  553435    M40 Long  73.00      170,00Kc
  5 Linhart Aleš             VIV7200  682358    M40 Long  40.00      170,00Kc
  6 Kroc Dalibor             VIV7400   53355    M40 Long  58.00      170,00Kc
  7 Dzik Martin              VIV7600 2019231    M21B    70.00      170,00Kc
  8 Michálková Alice         VIV7650 2011792    W21A    37.00      170,00Kc
  9 Dziková Hana             VIV7651 2058522    W21B    84.00      170,00Kc
 10 Linhartová Martina       VIV7750   52690    W21A    85.00      170,00Kc
 11 Karlík Michal            VIV8000 2025358    M21A    52.00      170,00Kc
 12 Karlíková Zuzana         VIV8050  433090    W21A    65.00      170,00Kc
 13 Hodoň Miroslav           VIV8100   53882    M21B    19.00      170,00Kc
 
       Vklad    Pujcovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2100.00        0.00        0.00        0.00     2100.00        0.00    -2100.00
 
 
Startovka oddílu: VLI - Slavia Liberec orienteering              Nedele 1.6.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Urbaník Robert           VLI7002    8292    M21B     7.00      170,00Kc
  2 Hanovec Petr             VLI7101    9849    M40 Long  52.00      170,00Kc
  3 Meier Milan              VLI7301 7003010    M21B    61.00      170,00Kc
  4 Putík Jiří               VLI7505  682119    M21A    68.00      170,00Kc
  5 Buchtík Ondřej           VLI8101 2042525    M21B    43.00      170,00Kc
  6 Tománek Otakar           VLI8300  920698    M21A    84.00      170,00Kc
  7 Masopustová Elis         VLI8656   49844    W21A    43.00      170,00Kc
  8 Petr Pavel               VLI9400    8288    M20    144.00      110,00Kc
 
       Vklad    Pujcovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1300.00        0.00        0.00        0.00     1300.00        0.00    -1300.00
 
 
Startovka oddílu: VPM - KOS Slavia VŠ Plzeň                      Nedele 1.6.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hašek Jan                VPM0001 2060400    M17    125.00      110,00Kc
  2 Svobodová Alexandra      VPM0051 2042515    W14    101.00       60,00Kc
  3 Fajtl Jaroslav           VPM6001  887627    M50     78.00      170,00Kc
  4 Hašek Ondřej             VPM6902  995835    M40 Long 112.00      170,00Kc
  5 Svoboda Radek            VPM6903  887628    M40 Long  79.00      170,00Kc
  6 Beránek Jan              VPM7202  887603    M21A    40.00      170,00Kc
  7 Hašková Eva              VPM7352  515112    W21A     1.00      170,00Kc
  8 Beránková Renata         VPM7553    7777    W21B    30.00      170,00Kc
  9 Tošner Michal            VPM7803  301412    M21A    54.00      170,00Kc
 10 Les Martin               VPM7906 7200317    M21E    71.00      170,00Kc
 11 Rauch Stanislav          VPM8201  887624    M21C    65.00      170,00Kc
 12 Tesař Daniel             VPM8203  434814    M21B    67.00      170,00Kc
 13 Bouchal Jiří             VPM8449  995860    M21E    44.00      170,00Kc
 14 Havlíčková Markéta       VPM8494  886266    W21A    21.00      170,00Kc
 15 Doležalová Vendula       VPM8787  995858    W21E    27.00      170,00Kc
 16 Fajtl Jaroslav           VPM9001  515439    M21A     4.00      170,00Kc
 
       Vklad    Pujcovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2550.00        0.00        0.00        0.00     2550.00        0.00    -2550.00
 
 
Startovka oddílu: VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí                  Nedele 1.6.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Charvát Roman            VRL6501  331343    M40 Short   0.00      170,00Kc
  2 Štregl Tomáš             VRL7406    8974    M40 Long  28.00      170,00Kc
  3 Wohanka Pavel            VRL7501 2300842    M21A    72.00      170,00Kc
  4 Wohanková Gabriela       VRL7652 2042537    W21A    95.00      170,00Kc
  5 Charvát Jan              VRL9601  331346    M20    123.00      110,00Kc
 
       Vklad    Pujcovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      790.00        0.00        0.00        0.00      790.00        0.00     -790.00
 
 
Startovka oddílu: VSP - USK Praha                                Nedele 1.6.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Lacigová Marie           VSP0050   53596    W14     92.00       60,00Kc
  2 Laciga Zdeněk            VSP5200 7003050    M21E   131.00      170,00Kc
  3 Bartoš st. Marián        VSP5601    1449    M50    102.00      170,00Kc
  4 Lacigová Ivana           VSP5950   51732    W50     25.00      150,00Kc
  5 Seifert Jan              VSP6500  219293    M40 Long   4.00      170,00Kc
  6 Horák Pavel              VSP7200  981850    M21B    97.00      170,00Kc
  7 Jirásek Milan            VSP7403   51747    M21B   103.00      170,00Kc
  8 Jirásková Markéta        VSP7653   52266    W21A    59.00      170,00Kc
  9 Košíková Jitka           VSP7799  887910    W21A    53.00      170,00Kc
 10 Kopecký Pavel            VSP7800   49385    M21E   137.00      170,00Kc
 11 Hrdinová Marie           VSP7852  897376    W21E    30.00      170,00Kc
 12 Vítek Jan                VSP8100 7200581    M21A    64.00      170,00Kc
 13 Kopecká Anežka           VSP8150   51642    W21A     7.00      170,00Kc
 14 Lacigová Michaela        VSP8152  887608    W21E    84.00      170,00Kc
 15 Laciga Radek             VSP8200 7003030    M21E   101.00      170,00Kc
 16 Bartoš Marián            VSP8201  887933    M21B    55.00      170,00Kc
 17 Hora Vojtěch             VSP8301 1006283    M21E    50.00      170,00Kc
 18 Havlůj František         VSP8308  889278    M21C    86.00      170,00Kc
 19 Horová Klára             VSP8455   51659    W21A    35.00      170,00Kc
 20 Tichovská Martina        VSP8650  920677    W21E    63.00      170,00Kc
 
       Vklad    Pujcovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     3270.00        0.00        0.00        0.00     3270.00        0.00    -3270.00
 
 
Startovka oddílu: XBM - PELL’S MTBO TEAM                         Nedele 1.6.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Král Jan                 XBM6903 7200328    M40 Long  46.00      170,00Kc
  2 Šňupárek Martin          XBM7107  232036    M40 Long  19.00      170,00Kc
  3 Bureš Pavel              XBM7549  416112    M21E    65.00      170,00Kc
  4 Gebas Miroslav           XBM8102    9365    M21B    91.00      170,00Kc
  5 Buchtík Aleš             XBM8201  361918    M21B    10.00      170,00Kc
 
       Vklad    Pujcovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      850.00        0.00        0.00        0.00      850.00        0.00     -850.00
 
 
Startovka oddílu: XHK - GHOST RUBENA racing team                 Nedele 1.6.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hápová Petra             XHK0051    9368    W14     98.00       60,00Kc
  2 Háp Pavel                XHK7101    9395    M40 Long  13.00      170,00Kc
  3 Hápová Šárka             XHK7157    9396    W40    138.00      170,00Kc
  4 Kunart Tomáš             XHK7205    9407    M40 Long  25.00      170,00Kc
  5 Jiran Jan                XHK7701  681855    M21E   125.00      170,00Kc
  6 Husák Václav             XHK7702 1007527    M21A    16.00      170,00Kc
  7 Kříž Libor               XHK7804  780722    M21A    12.00      170,00Kc
  8 Lamichová Martina        XHK9150  888619    W21E    96.00      170,00Kc
  9 Háp Ondřej               XHK9702  336739    M17    131.00      110,00Kc
 
       Vklad    Pujcovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1360.00        0.00        0.00        0.00     1360.00        0.00    -1360.00
 
 
Startovka oddílu: XPU - PARDUBICE BIKERS                         Nedele 1.6.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kiac Jiří                XPU6305   51127    M50     87.00      170,00Kc
  2 Jirásek Aleš             XPU7601  997601    M21B    79.00      170,00Kc
  3 Faltejsková Jana         XPU7652    9268    W21A    17.00      170,00Kc
  4 Faltejsek Lukáš          XPU7725  339048    M21A    96.00      170,00Kc
  5 Hons Lukáš               XPU8005 7800109    M21A    92.00      170,00Kc
  6 Odvody Zdeněk            XPU8206  828384    M21A     2.00      170,00Kc
  7 Honsová Petra            XPU8252  426331    W21B    27.00      170,00Kc
  8 Žemlička Jan             XPU8303    9283    M21C    53.00      170,00Kc
  9 Odvodyová Šárka          XPU8352  835307    W21A    83.00      170,00Kc
 10 Petrová Daniela          XPU8454  998454    W21B    21.00      170,00Kc
 11 Fukátko Petr             XPU8503    9317    M21A    74.00      170,00Kc
 12 Kiacová Zuzana           XPU8954    9345    W21B    42.00      170,00Kc
 13 Kanta Martin             XPU9705  425577    M17    137.00      110,00Kc
 
       Vklad    Pujcovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2150.00        0.00        0.00        0.00     2150.00        0.00    -2150.00
 
 
Startovka oddílu: ZPV - KOB ZPV Prostějov                        Nedele 1.6.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Křeček Miroslav          ZPV6213   52581    M40 Long   1.00      170,00Kc
 
       Vklad    Pujcovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      170.00        0.00        0.00        0.00      170.00        0.00     -170.00